Dél-Németországba keresünk gépszerelőket, fizetés: havi nettó 2100 € + ingyenes szállás

Akiket keresünk:
– gépészeti / fémipari vagy elektronikai végzettséggel rendelkező jelentkezők
– autószerelő
– gépszerelő és karbantartó
– műszerész
– elektromos gépszerelő
– lakatos
– géplakatos

Esetleg gépészmérnök végzettség több éves gyártási tapasztalattal.

Kezdés: A sikeres telefonos interjút követően pár napon belül.

A feladatokról:
– járművek műszaki vizsgálatához használt mérőberendezések és emelődaruk / billenőplatós teherautók / toronydaruk / egyéb nehézipari munka és erőgépek részegységeinek / műanyagipari granulálógépek gyártása
– karosszériák, fémborítások, tengelyek, csörlők, elektromos, vezérléstechnikai, hidraulikus, pneumatikus berendezések összeszerelése műszaki rajz után
– üzembe helyezés és minőségellenőrzés
– egyszerű elektronikai berendezések, motorok, kapcsolódobozok kábelezése
– kész berendezések szakszerű csomagolása
– önálló munkavégzés a betanítási időszak után
– 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása

Feltételek:
– szükséges szakmai végzettség
– műszaki rajz olvasása
– egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk:
– megbízható német munkaadó
– német bejelentés
– határozatlan idejű német munkaszerződés
– ingyenes munkaruha
– havi nettó 1700-2100 € (151,67 munkaórára számolva)
– ingyenes, jó minőségű, teljesen felszerelt apartmanok
– túlórázni lehet
– ingyenes, magyar nyelvű személyes tanácsadás
– segítség az adókategória váltáshoz, német családi pótlék és egyéb hivatalos német ügyek intézéséhez

Előnyt jelent:
– több mint 2 éves szakmai tapasztalat gépgyártás területén
– emelőgép kezelői, darukezelői gyakorlat és targoncavezető jogosítvány
– B kategóriás jogosítvány
– saját gépjármű

A munkavégzés több városban is lehetséges:
– 88400 Biberach / Németország
– 89584 Ehingen / Németország
– 88450 Kirchdorf / Németország
– 88316 Isny / Németország
– 87490 Haldenwang / Németország
– 87719 Mindelheim / Németország

Regisztráljon honlapunkon ( www.nemetszakmunkak.hu ) vagy várjuk telefonszámmal
ellátott önéletrajzát az toborzas@nemetszakmunkak.hu e-mail címre, hogy a pontos
részletekről tájékoztathassuk.

Tevékenységi engedélyszám: KEM/01/001862-2/2015

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us