Csúszdatervező mérnök

Aquaparkok és csúszdák tervezésére, koncepció kialakítására keres építész- vagy építőmérnököt a hazai vízicsúszda-ipar piacvezető vállalata, az Eleven Kft óbudai irodájába. A legtöbb hazai aquaparkban már találkozhattál munkánkkal, és most itt a lehetőség, hogy te is kipróbáld magad egy különleges iparágban, egy stabil, családias vállalat munkatársaként.

Feladatok:

– Különböző aquapark tervezési feladatok, például a teljes fürdőkoncepció, tematika és csúszdák megtervezése, kidolgozása és látványtervezés

– Kapcsolattartás török gyártópartnerünkkel és a terepen dolgozó kollégákkal

– Anyagrendelési listák készítése és a rendelés folyamatának követése

– Kisebb acélszerkezeti tervezések, gyártmánytervek készítése, tervek ellenőrzése

– Helyszíni bejárások a projektek megkezdése előtt

Elvárások:

– AutoCAD szoftver ismerete

– Középfokú angol nyelvtudás

– Microsoft irodai szoftverek ismerete

Előnyök:

– „B” kategóriás jogosítvány

– Mérnöki végzettség

– Bármilyen, acélszerkezet tervezéséhez használható szoftver ismerete, például Tekla vagy Advance Steel

– Releváns szakmai tapasztalat

– 3D látványtervezési gyakorlat, Lumion vagy 3DMax szoftver ismerete

Ha magadra ismertél, küldd el fényképes önéletrajzod és nettó bérigényed.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Álmokat építünk
Connect with us