Csomagoló – orvostechnikai eszközök (III. ker.) 1 jelentekezés

Az Apex Pharma Kft felvételt hirdet:
Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, orvostechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó cég budapesti munkahelyre keres Csomagoló munkatársat.

Feladatok:
• Termékek csomagolása, címkézése
• Termékek címmel ellátása
• Szállításra való előkészítés
• Saját számítógépes programba adatok rögzítése

Elvárások:
• Felhasználói szintű word és excel ismeretek
• Kimagasló precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzési képesség
• Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés, jó problémamegoldó képesség
• Min. középfokú végzettség
• Csapatban való munkára alkalmasság
• Ügyfélközpontú gondolkodásmód,

Amit kínálunk:
• Dinamikusan fejlődő vállalat,
• Kiváló munkakörülmények,
• Jó hangulatú fiatalos csapatban való részvétel kulturált munkakörülmények között,
• Hatékony csapatmunkában való részvétel,
• Hosszú távú munkalehetőség,
• Versenyképes jövedelem,
• Változatos munkavégzés

Szükséges tapasztalat:
• Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:
• Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Fényképes önéletrajzzal, és APEX CSOMAGOLÓ tárgy megnevezéssel az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást