CSOMAGKÉZBESÍTŐ 1 jelentekezés

Szeretnél egy nagy múltra visszatekintő, magyar nagyvállalatnál dolgozni?

A Magyar Posta Zrt.
Budapesti Logisztikai Center

CSOMAGKÉZBESÍTŐ

munkatársat keres

Milyen feladataid lennének?
• Csomagtermékek házhoz kézbesítése 3,5 tonna össztömeg alatti gépkocsival.
• Küldemények, kapcsolódó okiratok átvétele, kezelése.
• Küldemények kézbesítéséhez kapcsolódóan díjbeszedés, készpénzkezelés.
• Gépkocsi és menetokmányainak, valamint PDA és perifériáinak rendeltetésszerű használata.
• Leszámolás a kézbesített, illetve értesített küldeményekről, okiratokról, beszedett összegekről, menetlevél igazoltatása.

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
• Befejezett általános iskola (8 osztály)
• B kategóriájú gépjárművezetői engedély
• Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
• Orvosi alkalmasság

Amit kínálunk:
• Megbízható, stabil vállalati környezet
• Hosszú távú, biztos munkahely
• Igényes munkakörnyezet
• Jó csapat

További információk:
– Választható munkavégzési telephely: Budapest IX., VIII. kerület vagy Budaörs
– Munkarend: Nappalos
– Munkaviszony: Határozatlan
– Bérezés: bruttó alapbér + cafeteria + ösztönző
– A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető

Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.

Részletes, fényképes szakmai önéletrajzod a LOG-25/2021 referencia számra hivatkozva a ‘Jelentkezés az állásra’ gombra kattintva várjuk.

A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet telefonon: 06-30-772-9769 (H-Cs: 09:00 – 15:00-ig, P: 09:00 – 13:00-ig)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Magyar
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.
Connect with us