Csomagkézbesítő – Szekszárd 1 jelentekezés

Kérjük mutasd be a pozíciót néhány mondatban!

Főbb feladatok, munkák

  • A gépjármű rendeltetési helyre történő vezetése a KRESZ-nek, valamint a biztonsági előírásoknak és utasításoknak megfelelően.
  • A szállítandó postai küldemények károsodásmentes szállítása; a küldemények átadása, illetve átvétele.
  • Csomagküldemények rakodása, ügyfelekhez történő kézbesítése 3,5 tonna alatti gépkocsival, pénzkezelés, PDA használat.
  • Kézi anyagmozgatás férfiak esetében 50 kg-ig

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Üzemorvosi alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Számítógép kezelői ismeretek

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Jó csapat

További információk

  • A munkavégzés helye: Tolna megye, 7100 Szekszárd, Avar út 7.
  • Munkarend: Nappalos műszak, kezdések: 05:45, 06:45
  • Munkaviszony: határozatlan idejű
  • A munkakör a kiválasztást követően azonnal betölthető
  • Bérezés: bruttó alapbér + pótlékok + ösztönző + cafeteria
  • Elérhető havi jövedelem: bruttó 390.000 Ft/hó
  • Év végi időszakban elérhető havi jövedelem: bruttó 460.000 Ft/hó

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva az alábbi linken https://karrier.posta.hu/allas/csomagkezbesito-1335 vagy a HR Üzleti Partner Központ, Budapest 1540 levélcímre várjuk.

További információ kérhető:

  • Budapesti központi telefonszámon: 06-30-772-9769 (H-Cs: 09:00 – 15:00-ig, P: 09:00 – 13:00-ig)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.
Connect with us