Csomagkézbesítő – Győr

Főbb feladatok, munkák

  • Csomagtermékek házhoz kézbesítése B kategóriájú gépjárművezetői engedélynek megfelelő gépjárművel.
  • A küldemények szétosztására, címhelyre rendezésére vonatkozó tevékenység végzése.
  • A részére kiosztott küldemények átvétele, a küldemények kézbesítése.
  • Küldemények, kapcsolódó okiratok, készpénz kezelése.
  • Küldemények kézbesítéséhez kapcsolódóan díjbeszedés.
  • A kézbesítőjárással kapcsolatos információk gyűjtése, közvetítése.
  • Telephelyen, címhelyen történő küldeményfelvétel.
  • Gépkocsi és menetokmányainak, valamint a PDA és a hozzátartozó mobil nyomtató rendeltetésszerű használata, karbantartása.
  • Leszámolás a kézbesített, illetve értesített küldeményekről, okiratokról, beszedett összegekről, menetlevél igazoltatása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Befejezett általános iskola (8 osztály)
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Üzemorvosi alkalmasság

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil vállalati környezet
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Jó csapat

További információk

  • A munkavégzés helye: Győri Logisztikai Depó, 9041 Győr, Zsigmond király u. 21-25.
  • Munkaviszony: határozatlan idejű
  • Bérezés: bruttó alapbér + pótlékok + ösztönző + cafeteria
  • Elérhető havi jövedelem: bruttó 389.000 Ft
  • Év végi időszakban elérhető havi jövedelem: bruttó 462.000 Ft
  • Munkarend: hétfőtől-péntekig
  • A munkakör azonnal betölthető

Részletes fényképes szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva az alábbi linken https://karrier.posta.hu/allas/csomagkezbesito-1331 vagy a HR Üzleti Partner Központ, Budapest 1540 levélcímre várjuk.

A munkakörrel kapcsolatban érdeklődni lehet telefonon: 06-30-772-9769 (H-Cs: 09:00 – 15:00-ig, P: 09:00 – 14:00-ig)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Ha inkább hivatást szeretnél, és nem csak egy munkát, jelentkezz hozzánk.
Connect with us