Csatlakozz TE is edzői csapatunkhoz! 9 jelentekezés

Az Óbudai FittKör női sportegyesület teljes vagy rész munkaidős edző munkatársat keres.

Főbb feladatok:

1. Edzés tartás

  • A hidraulikus ellenálláson alapuló intervallum edzés betanítása, a körben edző klubtagok folyamatos felügyelete, motiváló légkör biztosítása.
  • A klubtagok eredményeinek rendszeres ellenőrzése (testösszetétel mérés – edzés gyakoriság, intenzitás), a klubtagok igényeinek és céljainak értékelése.
  • Testsúly ellenőrzési tanácsadás.

2. Vendégszám gyarapítás, tagság értékesítés

  • Időpont egyeztetés a jelentkezőkkel személyes konzultációra
  • Konzultáció levezetése, a leendő klubtag fitnesz céljainak és igényeinek meghatározása, a hidraulikus gépek hatásmechanizmusának ismertetése.
  • Tagsági opciók és a programok magyarázata, felmerülő nehézségek felismerése és leküzdése. Tagsági megállapodás elkészítése, valamint egyéb adminisztráció kezelése.

Elvárás személyi edzői vagy fitnesz instruktori OKJ-s képesítés. Rekreációs végzettség előnyt jelent.

Változatos, izgalmas munkát kínálunk és kiszámítható, biztos jövedelmet. Energikus, sportos, empatikus, a mozgás iránt elkötelezett, csapatban is lelkesen teljesítő lányok jelentkezését várjuk.

A munkavégzés helyszíne: Budapest, Bécsi út 85.

Jelentkezésedet várjuk emailben fényképes önéletrajzzal és nekünk szóló motivációs levéllel.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 14502419-2-41
  • Slogan FittKör Edzés Nőknek Óbudán - Dupla eredmény fele idő alatt
Connect with us