FEJLESZTŐ MÉRNÖK 1 jelentekezés

Főbb feladatok

  • Beltéri intézményi világítástechnikai eszközök (Lámpatestek) tervezése és validálása vevői megrendelés alapján
  • CAD 2D és 3D rajzok, modellek készítése,
  • Innovációs fejlesztői tevékenységek támogatása
  • Prototípus gyártási folyamatainak végigkísérése
  • Meglévő termékek műszaki és költségoptimalizálásának megvalósítása
  • Vállalatirányítási rendszerben (ABAS) cikkszámok és darabjegyzékek létrehozása, változtatása és kezelése
  • Társosztályokkal és üzleti partnerekkel történő együttműködés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú gépészmérnöki, vagy formatervezői végzettség
  • Fejlesztéshez szükséges szoftverek ismerete, releváns tapasztalattal (AUTOCAD, SOLIDWORKS) és MS Office ismeretek
  • Lemezipari fejlesztési, gyártási tapasztalat
  • Analitikus gondolkodás, nagy hatékonyságú, céltudatos, önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Szolgáltatás- és vevőorientált hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Gyártástechnológiai, termék- vagy formatervezői szakirány
  • Világítástechnikai tapasztalat
  • Villamos ipari végzettség
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás szóban

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat,
  • Valódi fejlődési, előrejutási lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria,
  • Bejárási költségtámogatás,

Munkavégzés helye

  • 2120 Dunakeszi, Repülőtéri út 1.

Fényképes bérigényt tartalmazó önéletrajzzal, esetleges referenciákkal a palyazat@compasslighting.hu e-mail címen várjuk jelentkezésedet!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 23164264-2-13
Connect with us