CNC marós Miskolc

Miskolci gyártó partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:
CNC marós

Feladatok:
• Munkaállomások kiszolgálása, gépkezelői feladatok elvégzése,
• Munkadarabok gépbe történő behelyezése, elkészült termékek ellenőrzése (vizuálisan, esetenként mérések elvégzése),
• Gyártási dokumentációk vezetése (papíron és elektronikusan),
• Hibaesemények jelzése felettesnek,
• Munkaállomás tisztántartása, műszaki ellenőrzések, karbantartások elvégzése.

Elvárások:
• Középfokú végzettség,
• Általános szerelési munkákban, gépkezelésben, szerszámhasználatban szerzett tapasztalat,
• Műszaki érdeklődés,
• CNC gépkezelésben, gyártási környezetben szerzett tapasztalat előny,
• 1, ill. 2 műszakos munkarend vállalása (H-P, napi 8 óra),
• Minőségi munka iránti igény, precizitás.

Amit kínálunk:
• Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
• Szakmai fejlődési lehetőség,
• Lehetőség túlórák vállalására, utazás támogatása,
• Kulturált munkakörnyezet és munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye: Miskolc

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást