CNC Gépkezelő, Gépbeállító

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. soproni megbízó partnere munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Alkatrészek legyártása előírt utasítások alapján
  • Legyártott termék mérése, minőségének ellenőrzése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Gépbeállító esetén: Dokumentáció, rajz alapján történő CNC programbeállítás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz ismeret
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • 3 és/vagy 4 tengelyes CNC gépeken szerzett gyakorlat
  • Daru-és targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem: Gépkezelő esetén: br.1750 Ft/óra, Gépbeállító esetén: br.1950 Ft/óra, mely a tapasztalat függvényében szintenként emelkedik
  • Cafeteria
  • Bejárási támogatás
  • Előrelépési lehetőség

Megbízónk profilja: Soproni Megbízónk részére CNC Gépkezelő, Gépbeállító munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye: Sopron

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja: Azonnal

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!