CNC GÉPKEZELŐ

Legyél az üvegfeldolgozással és szigetelőüveg gyártásával foglalkozó bővülő csapatunk tagja

pozícióban.

Az alábbi feladatok várnak majd rád:

  • Gyártás előkészítése és CNC gépek kezelése
  • Korrekciózás, gépbeállítás
  • Műszaki rajz alapján való munkavégzés, megmunkálás adott idő alatt
  • Alkatrészek tisztítása, sorjázása, ellenőrzése
  • Minőség ellenőrzés a gyártott darabokon, kisebb hibák elhárítása
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Munkafolyamat nyomon követése termelésirányítási rendszerben
  • Napi / időszakos karbantartási feladatok elvégzése

Amiért megéri nálunk dolgozni:

  • Modern gyártókörnyezet, jó hangulatú, összetartó csapat
  • Bejelentett munka átlagon felüli bérezéssel
  • Határozatlan szerződés, 8 órás munkarend, 2 vagy 3 műszakban
  • Akár 2000 Ft/óra alapbér betanulási időszak alatt is
  • 30%-os műszakpótlék havi átlagban
  • 80.000 Ft/hó egyéni bónusz lehetősége
  • Folyamatos előre lépési lehetőség (akár 2600 Ft/órás bérkategóriába)
  • Munkaruha és védőeszközök biztosítása
  • Bejárás támogatása, ingyenes vállalati buszjárat Szegedről
  • Lehetőség előlegfizetésre
  • Munkásszállás biztosítása

Azonnal jelentkezz, ha:

  • Úgy érzed, hogy jó állóképességgel és fizikummal rendelkezel
  • Nem okoz gondot a 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása
  • Pontosan és precízen dolgozol

Előnyt jelent számodra, ha:

  • B kategóriás jogosítványod van
  • Komissiózási, rakodási tapasztalattal bírsz
  • Targoncavezetői engedéllyel és rutinnal rendelkezel

További információk:

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével vagy a honlapon (www.ceglass.hu) keresztül lehet. További információk: +36-70/390-1607

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást