CNC gépbeállító,-programozó

Az állást olyan jelentkezőknek ajánljuk, akik szeretnének önállóan dolgozni és gondolkozni egy csapat részeként, akik szeretik a műhelyi környezetet és nem áll tőlük messze a rend, az újítás, a gépek és a technológia iránti lelkesedés.

Elvárások:

  • -3-4-5 tengelyes CNC , marógépek programozásának ismerete (Fanuc, Siemens, HAAS)
  • – Szakirányú végzettség, vagy 3-5 év szakmai tapasztalat,
  • Gépipari alapismeretek megfelelő színvonalú alkalmazása,
  • Méréstechnikai és rajzolvasási technikák ismerete és gyakorlati alkalmazása,
  • Műszaki beállítottság,
  • -3 műszakos munkarend vállalása
  • -Csapatszellem, felelősségtudat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • 3 műszakos, heti 40 órás munkarend
  • Teljes bérrel bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés, előrelépés lehetősége
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Ingyenes buszjárat; gépjármű térítés munkába járásra

Munkavégzés helye

  • Szentlőrinckáta

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette érdeklődését. kérem jelentkezzen a megadott e-mail címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us