CNC-esztergályos – Székesfehérvár

Székesfehérvári ipari szelvények gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz CNC esztergályos munkatársat keresünk az alábbi feladatok ellátására, 3 műszakos munkarendben:

Feladatok:
• Ipari csapok és szelepek szénacél alkatrészeinek megmunkálása egyedi technológia alapján kis szériában;
• CNC esztergagép önálló kezelése, előre elkészített programok alapján;
• Átállások önálló elvégzése,
• Program korrekciók önálló elvégzése;
• A munkavégzés dokumentációja

Téged keresünk, ha:
• CNC forgácsoló vagy gépi forgácsoló szakmunkás végzettséggel rendelkezel;
• előny ha, minimum 1-2 éves tapasztalatot szereztél már CNC esztergályos területen, de pályakezdők jelentkezését is várjuk;
• műszaki rajzot kiválóan tudsz olvasni;
• a számítás technikai eszközöket felhasználói szinten tudod kezelni;
• felelősségteljes, precíz munkavégzés jellemez;
• fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához

Amit kínálunk:
• Havi bruttó 32 500 Ft cafateria a belépéstől kezdődően
• Bejárás támogatása szerződéses járattal vagy tömegközelekedéssel 100%-ban
• Sportolási lehetőség támogatása

Jelentkezni/érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet:
Tel.: 0670/630-5090
E-mail: csilla.laczko@opuswork.eu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást