Cafeteria tanácsadó

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • cafeteria projektek teljes körű, önálló kezelése
  • juttatások megrendelése, feltöltése, esetleges kiosztása
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • ügyfelekkel történő egyeztetések
  • munkavállalók online/offline nyilatkoztatása

A jelölttel szembeni elvárásaink:

  • minimum 2 év tapasztalat adminisztratív, ügyfélkapcsolati, szakmai asszisztensi területen
  • aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Word, Excel magabiztos ismerete
  • strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • proaktív, kreatív hozzáállás
  • választékos, pontos fogalmazás szóban és írásban egyaránt
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyök a kiválasztásban:

Amit nyújtunk:

  • Magyarország első számú HR szolgáltató cége általi stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Komplex juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafeteria, mobiltelefon, laptop, belső képzési lehetőségek)
  • Önálló, felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye: 1146 Budapest, Hungária körút

Önéletrajzzal, „CAFETERIA TANÁCSADÓ” tárgy megnevezéssel  az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.a

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol