Bolti eladó

Bolti eladó

Kellemes csapatba, tapasztalt bolti eladó kollégákat keresünk Budapesten, belvárosi bio- és natúr termékeket árusító üzleteinkbe, a Bio-Barát Bioboltokba, teljes munkaidőbe. Jelenleg a 1106, Budapest, Örs vezér tere 25/A, 1088, Budapest, József körút 3-7., 1066, Budapest, Oktogon tér 1., 1137, Budapest Szent István körút 8., 1118, Budapest, Rétköz u. 5. és 1114, Budapest, Fehérvári út 7/A alatt található üzleteinkbe keresünk munkatársat.

Napi szintű feladatok:

  • Vásárlók magas szintű, szakszerű kiszolgálása
  • Rendezett, tiszta, higiénikus munkakörnyezet fenntartása
  • Leltárak készítése, készletellenőrzések

Elvárások:

  • Ápolt, kellemes megjelenés
  • Precíz munkavégzés
  • Szakirányú képesítés
  • Natúr-, bio termékek ismerete

Előnyök:

  • Idegen nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Családias, fiatalos, vidám csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Dolgozóknak kedvezményes vásárlási lehetőség

Szükséges tapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Üzleteink:

  • 1027, Budapest, Margit körút 60.
  • 1137, Budapest, Szent István körút 8.
  • 1088, Budapest, József körút 3-7. (Blaha Lujza tér/Europeum fsz.)
  • 1114, Budapest, Fehérvári út 7/A (Móricz Zsigmond körtér)
  • 1106, Budapest, Örs vezér tere 25/A (Árkád Bevásárlóközpont alsó (-1) szint)
  • 1077, Budapest, Baross tér 17.
  • 1118, Budapest, Rétköz u. 5.
  • 1066, Budapest, Oktogon tér 1.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a hr@naturaegroup.hu e-mail címen, vagy személyesen bármelyik Bio-Barát Bioboltban. Pályázatában kérjük jelölje meg továbbá azt is, hogy mely pozícióra jelentkezik.

Köszönjük, ha beküldi jelentkezését! Amennyiben kollégáink kiválasztják interjúra, 10 napon belül értesítjük. Köszönjük türelmét!

Gorky és Zentai Kft. adatkezelési tájékoztató: http://www.bio-barat.hu/gz_adatkezelesi_tajekoztato.pdf

GY.I.K.:

Az állásinterjú legnehezebb kérdése: Mennyi lenne a fizetési igénye?

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást