Biztosítási tanácsadó, kockázatkezelő ügyfél menedzser

A SIGNAL Iduna Biztosító Zrt. kockázatkezelő ügyfélmenedzsert keres a debreceni irodájába.

Főbb feladatok, munkák

  • ügyfelek egyedi kockázatelemzése
  • az ügyfelek kockázatai szerinti egyedi biztosítási szerződések megkötése
  • jelentések és riportok készítése
  • ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • meglévő állomány ápolása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • alaptulajdonságod a folyamatos szakmai fejlődés iránti igény
  • fontos számodra a változatosság
  • megtalálod a közös hangot az emberekkel
  • szeretsz másoknak segíteni és érték számodra az alapos munka
  • jókedved, kitartásod átsegít a nehezebb helyzeteken is
  • szeretsz egyszerre gyorsan és precízen dolgozni több feladaton
  • innovatív gondolkodásmód, gyors tanulási készség és hatékonyság jellemez
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • MNB hatósági vizsga
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • innovatív infrastruktúrával rendelkező modern irodába várunk
  • fiatalos és támogató közösség vagyunk
  • megbecsüljük az emberi értékeket
  • a saját időbeosztásod szerint dolgozhatsz
  • ha hosszú távon számíthatunk Rád, támogatunk Téged a tudásod, és képességeid fejlesztésében, elméleti és gyakorlati oktatásokkal
  • kezdeti támogatással segítjük a karriered elindulását
  • ha kiemelkedően teljesítesz, akkor jutalom utazásokon vehetsz részt

Munkavégzés helye

  • Debrecen

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást