Biztonságtechnikus

Kérjük mutasd be a pozíciót néhány mondatban!

Főbb feladatok, munkák

  • IP kamerarendszerek, beléptető rendszerek, riasztórendszerek, tűzjelző-rendszerek telepítésében, programozásában, javításában jártas, önállóan dolgozni tudó biztonságtechnikai szerelőt keresünk. Amennyiben elhivatottságot, szakmai felkészültséget érez magában, akkor Önnek csapatunkban a helye.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • kiemelkedő munkabírás
  • legalább szakmai középfokú végzettség
  • vagyonvédelmi riasztó-, analóg és IP kamerás rendszerek telepítésében, karbantartásában szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • büntetlen előélet
  • riasztórendszerek programozásának ismerete (DSC, Paradox)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Leendő kollégánktól céges kultúránk szellemében motivált, lendületes, pozitív hozzáállást, kreativitást, valamint folyamatosan mérhető eredményeket várunk el.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • vagyonvédelmi rendszer szerelői igazolvány
  • tűzvédelmi jelzőrendszer karbantartásához szükséges tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • Folyamatos tanulási és továbbképzési lehetőség, valamint kihívást jelentő feladatok.
  • Karrier lehetőség.
  • Megbízható, tisztességes bérezés

Munkavégzés helye

  • Kaposvár és vonzáskörzete, esetenként országos

  • Fényképes, szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével várjuk a titkarsag@opticost.hu email címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13768173-2-14