Biztonsági- és körletfelügyelő állás 1 jelentekezés

A Tiszalöki Országos Büntetés-végrehajtási Intézet munkavállalókat keres biztonsági- és körlet felügyelői beosztásba, határozatlan idejű szerződéssel, hivatásos jogviszonyba.

Főbb feladatok:

objektum őrzése, fogvatartottak őrzése, felügyelete, ellenőrzése, kísérése, munkáltatásának biztosítása.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság,

  • kifogástalan életvitel,

  • állandó belföldi lakhely,

  • büntetlen előélet,

  • egészségügyi, pszichikai, fizikai alkalmasság,

  • érettségi bizonyítvány,

  • betöltött 18.életév

Amit kínálunk:

A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény szerinti illetményt (kezdő illetmény 253.000 – 264.000,-), cafeteria, utazási költségtérítés, lakhatási támogatás, ruhapénz, teljesítményjuttatás.

Munkavégzés helye:

  • 4450 Tiszalök, Kossuth u. 124.

Jelentkezés, érdeklődés:

E-mail: tiszalok.uk@bv.gov.hu; tiszaloktoborzas@bv.gov.hu

Telefon: 42/524-913,  42/524-914

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 15598835-2-51
Connect with us