Betanulható gépkezelő munka csomagolóanyag gyártásban

Csomagolóanyag gyártó cég saját állományába keresünk betanulható munkafolyamatokra (gépkezelés, kapcsolódó feladatok) munkavállalókat jó kereseti lehetőséggel.

Munkarend 12 órás:
3 nap munka (06-18) – 3 nap pihenő – 3 nap munka (18-06) – 3 nap pihenő

Juttatások:
– kezdő órabér: próbaidő alatt bruttó 1.300Ft
– műszakpótlék 18-06 közötti munkaórákra: 30%
– havi prémium: bruttó 15.000-30.000Ft
– cafeteria: havi nettó 20.050Ft (próbaidő után)
– bejárás támogatása (tömegközlekedés esetén bérlet 86%-a, autóval való bejárás
esetén 15Ft/km)
– munkaruha és annak ingyenes tisztítása / munkacipő

Milyen feladatokra kell számítani?
– gyártás előkészítése, anyagok betöltése gépbe/felhelyezése gépre, pótlása/cseréje
– gépek beállítása, felügyelete
– termék ellenőrzése
– dokumentálás számítógépen

Az üzemben festékekkel és ragasztókkal dolgoznak, kérjük akkor jelentkezzen, ha ez nem jelent problémát. Nemdohányzó munkahely. Alapszintű számítógépkezelői ismeret szükséges.

Munkavégzés partnerünk saját állományában, Szadán.

További információ: 0630 847 5430

Nyilv. szám:
FE/12/1532-2/2017.

Adatvédelmi szabályzat:
NAIH-143335/2018

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!