Betanított összeszerelő operátor

Elektronikai készülékek nagytételes javítás-felújításával foglalkozó Partnerünk számára keresünk munkavállalókat összeszerelő, csomagoló és kozmetikai tisztító operátor munkakörbe.

Feladatok:

  • Termékek felújítása, összeszerelése,
  • Kozmetikai tisztítás, minőségellenőrzése,
  • Csomagolás előkészítése.

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok,
  • Megbízhatóság,
  • Monotonitástűrés,
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása (napi 8 óra)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 175.000 FT/hó + bruttó 25.000 Ft cafeteria + teljesítmény és jelenléti bónusz
  • Vidékről történő bejárási költség térítése 100%-ban (MÁV,VOLÁN)
  • Megbízható vállalati háttér
  • Könnyű fizikai, főként ülő munka

Munkavégzés helye: Budapest 18. kerület

Pályakezdők, nyugdíjasok és megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Jelentkezés önéletrajzzal vagy a 70/572-4464-es telefonszámon.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!