Betanított operátori munkalehetőség-Budapest 2 jelentekezés

Könnyű fizikai munkalehetőség a 10. kerületben!

Feladatok:

Termékek csomagolása, selejtes termékek kiszűrése

Munkavégzés helye:

Budapest, X.kerület

Elvárások:

8 általános iskolai végzettség

legalább 2 éves bármilyen gyári tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

Hétköznap nappal:   06:00-18:00 – 1000 Ft

Hétköznap éjszaka:  18:00–06:00 – 1500Ft

Hétvégén nappal :    06:00–18:00  -1250 Ft

Hétvégén éjszaka:    18:00–06:00 – 1750 Ft

Munkaidő: folyamatos munkarend, 2-3 nap munka, ezt követően 2-3 szabadnap

A munkavégzés egyszerűsített foglalkoztatás keretein belül történik.

A helyszín tömegközlekedéssel jól megközelíthető.

Szállást nem tudunk biztosítani.

Jelentkezés: Önéletrajzzal a barna.nikolett @manatwork.hu  e-mail címen lehetséges.

(MMNYSZ: 1237/2001)(MMNYSZ: 3440/2001 )(ANYSZ: NAIH-73314/2014; NAIH-85575/2014)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást