Betanított operátori munka Pátyon INGYENES szállással!!!

Huawei termékek összeszerelésével, előállításával, csomagolásával, szállításával foglalkozó PÁTYI partnerünk részére munkavállalókat keresünk, hosszú távra. Bérezés 170-180 000 ezer forint nettó, plusz cafeteria 15 000 forint, 2fős szoba pároknak egyéb esetben 3-4 ágyas szobák INGYENESEN biztosítottak!

Tesztírás, interjú KAPOSVÁRON előre egyeztetett időpontban. (csak sikeres teszt, interjú után lehet a szállást elfoglalni)

Feladatok

  • Összeszerelési munkák, csomagolás
  • Árukészítés, címkézés
  • Dokumentálás

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség
  • Monotonitás tűrés, pontos precíz munkavégzés
  • Álló munka vállalása
  • Sikeres teszt megírása

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes szállás 2 illetve 4 fős szobákban
  • Bérezés 170-180 000 forint nettó+ próbaidő után 15 000 forint cafeteria
  • Interjúk minden héten kedden és csütörtökön Kaposváron

Önéletrajz/ elérhetőség csatolásával, e-mail: jelentkezespecs@pannonwork.hu

Telefon: 0670 984 96 83

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us