Betanított munkás/csomagoló

Egy műszakos, nappalos munkarendbe (H-P) keresünk üzemünkbe élelmiszer csomagolásra/címkézésre egy főt, betanított munkás pozícióba.

Amit biztosítunk:

  • Egy műszakos munkarend: hétfőtől péntekig, 8:00-16:50-ig
  • Családias hangulat
  • Hosszútávú, fix munkalehetőség

Feladatok:

  • Élelmiszer kézi csomagolása, címkézése
  • Könnyű fizikai munka (álló munkavégzés)
  • Munkaterület rendben tartása

Elvárások:

  • Kitartó személyiség, monotonitástűrés
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Precíz munkavégzés

Szükséges tapasztalat:

Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást.

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület.

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével az allas@lechner-co.hu e-mail címen!

Köszönjük, ha beküldi jelentkezését! Amennyiben kollégáink kiválasztják interjúra, 10 napon belül értesítjük. Köszönjük türelmét!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást