Betanított könnyű fizikai munka 1 jelentekezés

Betanított könnyű fizikai munkás pozícióba!

  • Stabil munkahelyet szeretnél?
  • Normális kollégákkal, kreatív munkát biztosítunk!
  • Profi csapatunk tagja lehetsz! Jelentkezz MOST!
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

– Ablaktisztítás budapesti létesítményekben az általunk biztosított speciális felszereléssel és betanított technológiával
Az álláshoz tartozó elvárások:

– Megbízható, és talpraesett vagy
– Minőségi, igényes, felelősségteljes munkát végzel
– Csapatjátékos vagy, de egyedül is megállod a helyed
– Nem okoz gondot a korán kelés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– B kategóriás jogosítvány vezetési rutinnal
Amit kínálunk:

 Bejelentett munkaviszony, munkavégzés hétfőtől-péntekig 05:30-13:30 óra között
– Hosszú távú stabil munkahely
– Kitűnő minőségű munkaeszközök, jó munkakörülmények
– Gyors fejlődési lehetőség
– Jó hangulatú, összetartó csapatunk tagja lehetsz
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám MDS Kft