Betanított kábeldob szerelő

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Kábelgyártás területén működő partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Kábeldobok összeállítása alkatrészekből,
  • Csavarozási, illesztési feladatok elvégzése,
  • Kézi anyagmozgatás,
  • Termelési vezető utasításainak követése, betartása,
  • Munkaterület tisztántartása.

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség,
  • Szerelési tapasztalat,
  • Kültéri munkavégzés vállalása,
  • Egy műszakos munkarend vállalása (6:00-14:00),
  • Műszaki beállítottság,
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkába állási lehetőség,
  • Bejelentett munkaviszony,
  • Akár rövid távú (2-3 hetes) munkavállalás is megoldható,
  • Túlórázási lehetőség (a hóvégi elszámolással azonnal kifizetésre kerül).

Munkavégzés helye: Miskolc.

Pályakezdők és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait – Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us