Betanított Gépkezelő kiemelkedő kereseti lehetőséggel

Szolgáltató cég koreai partnercége számára betanított gépkezelő munkatársakat keres teljes munkaidőbe állandó délelőttös műszakba, kiemelkedő kereseti lehetőséggel Komáromi Ipari Parkban újonnan nyíló akkumulátorgyárba.

Főbb feladatok, munkák

 – Automata gyártóberendezések kezelése
 – Alapanyagok kezelése, gépfeltöltés
 – Termelési terület folyamatos tisztaságának fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum szakmunkás iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Tanulási készség, új ismeretek elsajátítására való hajlandóság
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Termelőüzemi gépek kezelésében illetve automata gépek alapvető beállításában szerzett tapasztalat
    Jó műszaki érzék, technikai beállítottság

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Állandó délelőttös műszak
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8.00-17.00
  • Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy tömegközlekedési eszköz használata esetén
  • Tisztateres, légkondicionált, biztonságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye

  • Komárom

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, amelyet a toborzas@kangaroogroup.hu e-mail címre várunk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 24654074-2-43