Betanított Gépkezelő kiemelkedő kereseti lehetőséggel 1 jelentekezés

Szolgáltató cég koreai partnercége számára betanított gépkezelő munkatársakat keres teljes munkaidőbe állandó délelőttös műszakba, kiemelkedő kereseti lehetőséggel Komáromi Ipari Parkban újonnan nyíló akkumulátorgyárba.

Főbb feladatok, munkák

 – Automata gyártóberendezések kezelése
 – Alapanyagok kezelése, gépfeltöltés
 – Termelési terület folyamatos tisztaságának fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum szakmunkás iskolai végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Tanulási készség, új ismeretek elsajátítására való hajlandóság
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Termelőüzemi gépek kezelésében illetve automata gépek alapvető beállításában szerzett tapasztalat
    Jó műszaki érzék, technikai beállítottság

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Állandó délelőttös műszak
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8.00-17.00
  • Utazási költségtérítés saját gépjármű vagy tömegközlekedési eszköz használata esetén
  • Tisztateres, légkondicionált, biztonságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye

  • Komárom

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, amelyet a toborzas@kangaroogroup.hu e-mail címre várunk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 24654074-2-43