Betanított dolgozói állás 2 műszakban (Szigetszentmiklós)

Ha biztos munkahelyet keresel, szabad hétvégékkel és tudod vállalni a 2 műszakos munkarendet akkor jelentkezz!🙋♂

Autóalkatrészeket gyártó partnercégünk részére keresünk betanított dolgozó munkatársakat Szigetszentmiklósra a Leshegyi Ipari Parkba. 🧍♂🧍♀

Munkarend:

– Hétfőtől- péntekig
– 2 műszak (5.30 – 14:00, 14:15 – 22:45)

Feladatkör:

– Autóalkatrészek szerelése
– Csomagolás
– Sorjázás

Előny:

– Hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Bérezés: Bruttó 1.300 Ft/óra + műszakpótlék
– Teljesítmény bónusz Br: 5.000-30.000Ft között/hó
– Készpénz cafetéria: Nettó: 20.000Ft
– Céges buszjárat (Dömsöd, Kiskunlacháza, Majosháza, Áporka, Dunavarsány, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Makád, Lórév, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetszentmárton, Szigetújfalu, Szigetcsép, Tököl, Csepel)
– Munkába járási támogatás
– Munkabér előleg lehetősége
– Lehetőség családi adókedvezmény igénybevételére
– Lehetőség fizetési előleg igénybevételére

Ha felkeltette érdeklődésedet, jelentkezni önéletrajz elküldésével tudsz .

Ha bármi kérdésed maradt keress bátran a +36 30 382 3622-es telefonszámon.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us