Beszerzési ügyintézőt keresünk

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése

Budapesti csapatának bővítéséhez keres

BESZERZÉSI ÜGYINTÉZŐ

24 országból származó, közel 5000 féle terméket forgalmazunk. Keressük azt a jó angol nyelvtudással rendelkező fiatal kollégát, aki szeretne résztvenni ebben a változatos feladatban.

Feladatok:

  • Beszállítói statisztikák elkészítése
  • Kereskedelmi áruk árának beállítása és ellenőrzése
  • Árak kialakításához, akciókhoz szükséges információk egyeztetése társosztályokkal
  • Kapcsolattartás és együttműködés a beszállítókkal, illetve a társaság többi szakterületének munkatársaival.
  • A megfelelő adatbázisok karbantartása és folyamatosan aktualizálása a beszerzett árukra és beszállítókra vonatkozó adatokkal a vállalatirányítási rendszerben

Elvárások:

  • Erős Excel ismeret
  • Középfokú végzettség
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Párhuzamos munkavégzésre való képesség
  • Proaktív szemlélet
  • Az összefüggések meglátása és gyakorlati alkalmazásukra történő javaslattétel

Előny:

  • Angol nyelv alap szintű ismerete írásban, és szóban egyaránt
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Dolgozói vásárlás
  • Kiváló csapat, remek munkakörülmények
  • Stabil vállalati háttér

Jelentkezni az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címen lehet. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us