Beszerzési / logisztikai asszisztens 2 jelentekezés

Élelmiszergyártással foglalkozó partnerünk a FOOD Universum Kft. számára keresünk beszerzési / logisztikai munkatársat.

FELADATOK
  • beszerzők napi munkájának támogatása
  • a beszerzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése (határidők követése, beszállító partnerek, eszköz és árlisták folyamatos nyilvántartása,aktualizálása,vezetése)
  • a területhez és a munkakörhöz tartozó feladatok nyilvántartási rendszerének kialakítása, önálló vezetése
  • folyamatos kapcsolattartás, kommunikáció a beszállítóinkkal és partnereinkkel
  • adatok begyűjtése,szerződések adminisztratív kezelése, elemzések készítése
  • reklamációk kezelése, ügyfélkapcsolatok ápolása
  • egyeztetés a partnerekkel,beszállítókkal,vevőkkel
  • megrendelések, szerződések adminisztratív előkészítése a beszerző munkatársak útmutatásával

FELTÉTELEK

középiskolai végzettség

min. 1-2 éves hasonló, kereskedelmi és/vagy logisztikai munkakörben szerzett tapasztalat

kiemelkedő vállalatirányítási és / vagy logisztikai/raktározási/beszerzési/fuvarszervezési programismeret

erős felhasználói szintű számítógépismeret (MS office)

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
H-P 08:00-16:30

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us