BÉRSZÁMFEJTŐT KERESÜNK AZONNALI KEZDÉSSEL 1 jelentekezés

BÉRSZÁMFEJTŐT KERESÜNK AZONNALI KEZDÉSSEL

Könyveléssel foglalkozó partnerünk, a Pesti Cogito Kft. részére keresünk bérszámfejtő munkatársat, azonnali kezdéssel.

FELADATOK
  • Munkaviszony létesítésével és megszűnésével kapcsolatos munkaügyi adminisztráció elvégzése.
  • Havi és hóközi bérelszámolások készítése
  • A jövedelemmel kapcsolatos levonások számítása
  • Bérek előkészítése és összesítése
  • A megrendelők által kért kimutatások készítése
ELVÁRÁSOK
  • Min. középfokú gazdasági végzettség
  • Amennyiben nincs bérszámfejtő végzettsége úgy vállalja a képzést ( tanulmányi szerződéssel)
  • Felhasználói szintű Excel ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nem okoz gondot a számfejtés
  • A 10.-ig tartó számfejtési időszakban vállalja  a túlórát.
ELŐNY

Bér- és TB ügyintéző végzettség

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

08:30-17:00

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszútávú

BRUTTÓ BÉR

Bérigény megjelölésével

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest – VI. ker

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal: Tárgy: Bérszámfejtő

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us