Bérszámfejtő 1 jelentekezés

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Kölcsönzött és alkalmi munkavállalók teljes körű bérszámfejtése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Kimutatások készítése
  • Hóközi és hóvégi bérszámfejtés elkészítése
  • Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése az ügyfelek és a hatóságok felé
  • A jövedelem kifizetésekhez kapcsolódó fizetési és levonási kötelezettségek megállapítása
  • Kapcsolattartás és szoros együttműködés a társterületekkel

A jelölttel szembeni elvárásaink:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 éves teljes körű bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat (legalább 500 fős állomány kezelése)
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Nexon program alapos ismerete

Amit nyújtunk:

  • Magyarország első számú HR szolgáltató cége általi stabilitás, infrastruktúra és szakmai know-how
  • Önálló felelősségteljes munkakör, valamint szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet
  • Komplex juttatási csomag

Munkavégzés helye: 1146 Budapest, Hungária körút

Önéletrajzzal, BÉRSZÁMFEJTŐ tárgy megnevezéssel  az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást