Bér – és TB Ügyintéző

Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk bővülés céljából új kollégát az alábbi munkakörbe:

Bér- és TB ügyintéző

Feladatok:

  • Belépő munkavállalók adatainak rögzítése a NexonBér rendszerben
  • Új munkavállalók, illetve kilépők NAV-hoz történő bejelentése T1041-es nyomtatványon
  • Munkaerő-kölcsönző cég által foglalkoztatott új belépők és kilépők NAV-hoz történő bejelentése TMUNK jelű nyomtatványon
  • Adatbázis folyamatos karbantartása
  • Kilépő munkavállalók számfejtése, kilépéshez kapcsolódó dokumentumok elkészítése, kiadása
  • Letiltások nyilvántartása, kezelése
  • Havi bérszámfejtési feladatok ellátása
  • Táppénz, CSED, GYED számfejtése a Nexon rendszerben
  • Különböző statisztikák, kimutatások készítése a termelés részére

Elvárás:

  • Társadalombiztosítási ügyintéző végzettség vagy pénzügyi végzettség releváns tapasztalattal
  • Jogszabályok naprakész ismerete
  • Microsoft Excel, Word felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • NexonBér rendszer ismerete
  • Táppénz, CSED, GYED számfejtésben szerzett legalább 1-2 éves gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Bér- és TB ügyintéző” jeligével küldje el az allas06@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30 830 7234; +36 1 550 0107

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást