Bentlakásos házvezetőnő Anglia 1 jelentekezés

Banbury város közelébe (Anglia) GYEREKFELÜGYELŐ –

HÁZVEZETŐNŐ hölgyet keresünk bentlakással egy 3 gyerekes anyukához. Február közepén kell kezdeni. A jelenlegi cseh házvezetőnő 2.5 éve van a családnál.

Havi nettó fizetés: 1300 font – ingyenes szállás és étkezés biztosítva van a munkaadó által.

Heti 50-55 órát kell dolgozni.

A család vidéken, egy farmon él.

Feladatok: alapvető házimunka elvégzése és a 3 gyerek felvigyázása.

Mindenképp olyan hölgyet keresünk aki, társalgási szinten beszél angolul, van B kat. jogosítványa, szereti a vidéki életet.

A szolgálati autót a gyerekfelügyelő szabadidejében is használhatja.

Az ügyintézés teljesen INGYENES (nincs közvetítői díj vagy egyéb illeték).

További információkért:

• Hívj: (004) 0740 704 947 (WhatsApp, Viber)
• Írj: az attila@ijcjobs.com e-mail címre

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us