Befektetési termékek értékesítése telefonon – diákmunka

Telefonos értékesítésre keresünk, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező diákokat, partnerünk részére.

FELADATOK

Telefonos értékesítés

Érdeklődés felkeltése az adott termékkel/szolgáltatással kapcsolatban

Időpontok egyeztetése az értéksítő kollégák számára

CÉG BEMUTATÁSA

A megbízó cég az API International GmbH &Co.KG Magyarországi Fióktelepe.

FELTÉTEL

Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszonyigazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)

Kiváló kommunikációs készség

Magabiztosság

ELŐNY

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

MUNKAIDŐ

H-P 15:00-18:00 között, heti min. 3 nap vállalásával

MUNKA IDŐTARTAMA

Kölcsönös elégedettség esetén hosszú távú lehetőség

BRUTTÓ BÉR

1765 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1068 Budapest, Benczúr utca 47.

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Telefonos értékesítés

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol