Bandázsoló pozíció, kecskeméti transzformátor gyártó cégnél, 2 műszakos munkarendben

Feladataid közé tartozik …

  • transzformátorok előírt minőségi és mennyiségi elvárásoknak megfelelő primer- és szekunder tekercselése, bandázsolása
  • saját munkaterületed tisztán tartása
  • a három hónapos betanulási időszak alatt segítőkész mentorok segítenek majd elsajátítani a szükséges fogásokat

A munkádat ezzel háláljuk meg:

  • Lesz fix alap béred, ami bruttó 163.400 forint,
  • havi teljesítmény bónuszod,
  • ezen felül pedig, nettó 16.000 forint cafeteriát adunk (8000 forintot készpénzben, 8000 forintot pedig Edenred kártyán),
  • térítjük a munkába járásodat – ingyenes céges buszjáratok Kecskeméten és Jakabszállás, Bugac térségében
  • Kecskemétieknek helyi bérlet támogatás (80%)

Jellemző műszakbeosztás:

  • 06:00 – 14:30
  • 14:30 – 23:00

Jelentkezésed akkor várjuk, ha…

  • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Nem ijedsz meg az új ismeretektől, türelmes vagy magaddal és hosszú távra tervezel

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us