Bajai klímások figyelem!

Hűtő-klíma vagy légtechnika rendszerszerelői végzettséggel rendelkezik? Szeretne elhelyezkedni a szakmájában egy stabil vállalatnál? Jelentkezzen hozzánk!

Hűtő- és légtechnika rendszerszerelő kollégát keresünk Baján!

Feladatok:

  • Különböző típusú létesítményekben klímaberendezések telepítése, javítása, karbantartása
  • Szellőző berendezések karbantartása, javítása
  • Időszakos karbantartási feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (hűtő-klíma és légtechnika)
  • Szakmában eltöltött minimum 1-3 év
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Érvényes kék kártya

Amit kínálunk:

  • 100%-os bejelentés!
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiszámítható beosztás, heti 40 órás munkarend!
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Baja

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást