Azonnali kezdéssel közbeszerzési menedzser munkakörbe munkatársat keresünk csapatunk erősítéséhez!

Csapatunk erősítéséhez Budapest városi munkavégzéssel Beszerzési menedzser munkakörbe munkatársat keresünk IX. kerületi irodánkba!

Feladatok:

· A NEO Property Services Zrt. üzemeltetési és szolgáltatási feladatainak ellátásához az alvállalkozók tendereztetés útján történő kiválasztása.

· Tenderezési eljárások, versenytárgyalások lefolytatása, szerződéskötések.

· A beszerzések lebonyolításával összefüggő tevékenységek elvégzése, levelezések, adatszolgáltatások, nyilvántartások vezetése.

· Közbeszerzési pályázatokon való részvétel esetén közreműködés a részvételi jelentkezés és ajánlati dokumentáció összeállításában.

Elvárások:

· Jogi vagy közgazdasági vagy műszaki – főiskolai vagy egyetemi végzettség

· Jogi vagy beszerzési területen szerzett legalább 2 év igazolt gyakorlat

· Jó fogalmazó és kommunikációs készség

· Precizitás, rugalmasság, terhelhetőség

· Jó problémamegoldó képesség

· Felhasználói szintű MS Office ismeret.

Előnyt jelent:

· Közbeszerzési referens szakképesítés

· Középfokú német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Vállalat

· Stabil nagyvállalati háttér

· Jó munkahelyi légkör, modern környezet

· Kihívást jelentő feladatok

Karrier

· Képzési és tréning lehetőségek

· Kulcsmunkatársi Program

· Előrelépési lehetőség

· Éves teljesítményértékelő beszélgetések a szakmai fejlődés elősegítéseként.

Bérezés és juttatások

· Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás

· Piacképes jövedelem

· Széles körű béren kívüli juttatási csomag

· Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet nettó bérigény megjelölésével és fényképes önéletrajz elküldésével: hr@neopropertyservices.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást