Az egymilliós építész állás

A Csarnok Fémszerkezet és a Csarnok.hu Kft. jogosultsággal rendelkező vezető tervező- és szerkesztő munkatársat keres acélszerkezetű csarnokai engedélyezési eljárásainak lefolytatására.

Feladatok:

  • Alapvető feladatod az építész munkarészek elkészítése a vázlattervtől a kiviteli tervig-, valamint a teljes engedélyezési eljárás lefolytatása lesz.
  • Ehhez tartozik szorosan a szakági hozzájárulások beszerzése, társtervezők bevonása, munkáik felügyelete, kiemelten ügyelve a határidők betartatására.
  • Közös érdekünk, hogy egy építményt ne keljen „többször megtervezni”, ezért elvárás a megbízóval való rendszeres, folyamatos kapcsolattartás, igény szerint személyesen is.
  • Munkád nem csak az irodában zajlik, hanem magába öleli – többek között – az önkormányzati ügyintézéseket, a tervezés előtti helyszíni felmérést, és esetlegesen a tervezői művezetés biztosítását is.
  • Kivitelezés során nem csak nekünk, de partner kivitelezőinknek is bizonyára lesz kérdése. Mint vezető tervező, készen kell állnod ezek megválaszolására.
  • A későbbiekben számítunk rád építésvezetői és acélszerkezet-szerkesztői feladatok elvégzésében is.

Elvárások:

  • Talpraesett, határozott kiállás, meggyőző kommunikációs képesség. Te leszel az, aki megnyerő stílusával eléri a lehetetlent.
  • Kiemelkedően fontos az előre megbeszélt határidők betartása, hiszen ügyfeleink is elvárják a pontosságot. Azért is kívánunk alvállalkozásban nekünk dolgozó tervező partnereink mellé saját segítséget kérni, hogy az esetleges csúszásokat elkerüljük.
  • A precíz, alapos munkavégzés-, a jogszabályok ismerete, nyomon követése elengedhetetlen ahhoz, hogy építményeinket hiánypótlás nélkül, a kétségkívül szűkös határidőknek megfelelően tudjuk engedélyeztetni.
  • Alapvető a tervezői jogosultság (Kamarai tagság) megléte, az irodai és mérnöki szoftverek magabiztos használata, valamint az ÉTDR rutinszerű ismerete.
  • A külső munkálatok miatt szükséged lesz saját gépjárműre, megfelelő jogosítvánnyal és tapasztalt vezetői képességgel.

Előny:

  • Az engedélyezési folyamatot meggyorsítandó ideális, ha rendelkezel némi társtervezői kapcsolati tőkével.
  • A közeljövőben szükség lesz arra, hogy szerkesztői munkálatokat is elláss. Ehhez lesz elengedhetetlen a Tekla Structures ismerete, de készséggel megtanítunk majd rá.
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Ha a „versenyképes fizetés”, „dinamikus, fiatal csapat”, „belvárosi luxus iroda, nemzetközi környezettel” és „cafeteria” kulcsszavak fognak meg, akkor valószínű, egy multit keresel, nem minket.
  • Szerény kis családi cégként, mi tudjuk, hogy a „vár ereje a védőkben vagyon”, így minden munkatársunkat és partnerünket egyaránt megbecsülünk és igyekszünk mind munkájában, mind magánéletében szerteágazóan segíteni, támogatni. Akik nálunk dolgoznak, tudják, ez mit jelent.
  • Munkádhoz a legmodernebb technikai eszközökkel fogunk hozzájárulni. Legyen szó tabletről, i9-es procival ellátott RTX kártyás, többmonitoros setupról, egyéb kütyüről, speciális plug-in-ről, szoftverről, tőlünk mindent megkapsz, hogy teljesítményedet csúcsra pörgesd.
  • Nincs kifogásunk az ellen, ha a megbeszélt feladataid ellátásának végeztével ezeket az eszközöket saját célra, egyéni tevékenységed elvégzésére is igénybe veszed.
  • Ha esetleg nem tudnál, meg fogunk tanítani csarnokot tervezni. De úgy igazából. A lakatos műhely közelségében első kézből fogod megtapasztalni, milyen csomópontok működnek, és milyenek nem egy acélszerkezetes építménynél.
  • A hosszú távú együttműködést és szakmai fejlődésedet több tízezer négyzetméternyi csarnok fogja elősegíteni, a fedett-nyitott tárolótól elkezdve egészen az összetett termelő intézményekig.
  • A nettó egymillió forintos havi fizetés mellett munkával kapcsolatos utazási költségeidet is megtérítjük.

Munkavégzés helye, munkaidő:

  • Irodánk gyáli termelőcsarnokunkban található. Tervezési munkálataidat azért itt szükséged ellátnod, hogy az esetlegesen felmerült kérdéseket azonnal tisztázni tudjuk.
  • Jellemzően 7-17 óra között dolgozunk, szombaton is. Tisztában vagyunk vele, hogy a munkatempó őrületes; reméljük, egyet értesz velünk abban, hogy a fizetésed is ennek megfelelő.

Szükséges tapasztalat, végzettség:

  • Itt hadd használjam édesapám egyik „kedvenc” szavát: Indifferens. Az érdekel bennünket, milyen munkákat tudsz felmutatni, hogy miket terveztél eddig, mennyire alaposak azok a tervek. Biztosak vagyunk benne, hogy célunkat előbb elérjük egy lelkes pályakezdővel, mint egy tapasztalt léhűtővel.

Elvárt dokumentumok

  • Önéletrajzodat és főbb referenciáidat a legjobballas@csarnok.hu e-mail címre várjuk. Esetleges kérdéseidet Stekler Gergő helyettes ügyvezetőhöz tudod intézni a 06-20-515-42-52-es számon.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol