AWI hegesztő állás (Tata)

Hőcserélőgyártással foglalkozó Partnercégünk Saját állományába keres AWI hegesztő munkavállalókat!

Feladatok:

  • A lemezmegmunkáló területen feldolgozásra kerülő anyagok, illetve termékek félkész vagy készre hegesztése
  • Munkadarabok ellenőrzése, szükséges korrekciók elvégzése
  • Hegesztéssel kapcsolatos dokumentáció elvégzése

Bér és béren kívüli juttatások

  • versenyképes bérezés (1.800 Ft / óra + műszakpótlékok)
  • hosszútávú biztos munkahely;
  • határozatlan idejű munkaszerződés;
  • cafeteria első teljes ledolgozott hónap után nettó 17.000 Ft
  • céges buszjárat: Bokod – Tát – Kocs – Tarján – Tatabánya (Felsőgalla) irányokból

Elvárások:

  • Hegesztő szakmunkás bizonyítvány (AWI hegesztés)
  • 12 órás munkarend (6:00 – 18:00; 18:00 – 6:00)

Kompetenciák:

  • Egészségügyi alkalmasság
  • Rendezett és büntetlen magánélet
  • Pontosság, precizitás

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

  • középfokú végzettség érettségi nélkül
  • középfokú végzettség érettségivel
  • OKJ

Előnyt Jelent:

  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Ipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Fémipari tapasztalat

Jelentkezéskor önéletrajz küldése szükséges!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us