AWI hegesztő 1 jelentekezés

Kisvárdai megbízó partnerünk munkatársakat keres az alábbi munkakörökbe: AWI hegesztő

Feladatok:

– A hegesztendő alkatrészek és azok felületének hegesztésre történő előkészítése

– Hegesztési paraméterek beállítása – Szükséges mérőeszközök használata

– Elvégzi a berendezés kezelői karbantartását és felülvizsgálatát

Elvárások:

– hegesztő végzettség,

– 2 műszakos munkarend, szombati túlóra vállalása

– pontos, precíz munkavégzés

– jó együttműködési képesség

Amit kínálunk:

– határozatlan idejű munkaszerződés

– azonnali munkakezdés

– hosszútávú lehetőség az iparágban

– versenyképes jövedelem

– munkaruha, védőeszközök biztosítása

– modern, multinacionális munkakörnyezet

– bejárási támogatás már a munkába állás napjától

Munkaidő: Teljes munkaidő (8 órás), 2 műszak, szombati túlóra

Jelentkezni fényképes szakmai  önéletrajzzal a ungvarine.timea@pannonwork.hu email címen lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us