Autószerelő

Magyarország egyik legnagyobb készpénz-logisztikai társasága budapesti központjába

 Autószerelő

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A közvetlen munkahelyi vezető részéről jelzett gépjármű hibák feltárása, javítása
  • A gépjárműpark tervezett szerinti, ütemezett felülvizsgálata
  • Alkatrész rendelés a közvetlen munkahelyi vezető hozzájárulásával
  • Gépjárműmentés
  • A gépjárművek időszakos műszaki vizsgára felkészítése, valamint műszaki vizsgáztatása
  • Kapcsolattartás a szerződött szervizekkel
  • Kapcsolattartás az alkatrész beszállítókkal
  • Napi rendszerességgel történő egyeztetés a vezetőkkel a napi javításokat illetően

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 2-3 év szakmában töltött gyakorlat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • A kategórián belül kiemelkedő bérezés
  • A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig
  • Fizetett túlóra
  • Fizetett szabadság és betegállomány
  • Utazási költségtérítés
  • Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra
  • Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások
  • Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak
  • Betanítás és folyamatos szakmai tréningek
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Nagyfokú önállóság

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Munkaidő:

  • Főállás

Fényképpel, fizetési igénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre várjuk: hr@trezex.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us