Autószerelő kollégát keresünk XI. kerületi szervizünkbe

A CAR-GO Autószerviz munkatársat keres autószerelő munkakörbe

Ha számodra is hivatás az autószerelés, szeretnél egy valóban jó, ügyfélközpontú csapatban dolgozni, ráadásul feketeöves vagy a modern motorok hibafeltárásában, beszélnünk kell!

A helyzet az, hogy nem győzzük a munkát, ezért szeretnénk bővülni. Mechanikában kifejezetten erős a csapat, így remekül ki tudnál egészíteni minket, ha a P0014 vagy a hektikus rángatás valódi okait ki tudod deríteni.

AZ ALÁBBI FELADATAID LESZNEK:

  • Jármű-diagnosztika
  • Gépjárművek javítása, időszakos szervizelése, felülvizsgálata
  • Műszaki vizsgára való felkészítése

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség. Igen, a járvány alatt is biztos!
  • Versenyképes fix fizetés + bevétel alapú jutalék rendszer: ha kimagasló teljesítményt nyújtasz, kimagasló fizetésed lesz
  • Kiszámítható, 1 műszakos munkarend. Nincs túlóra vagy hétvégi munkavégzés, de ha szeretnél plusz pénzt keresni, találunk rá megoldást.
  • Folyamatosan igyekszünk fejlődni, így kifejezetten örülünk, ha finanszírozhatjuk az oktatásodat!
  • A szerelőállást az igényeidnek megfelelően alakítjuk ki
  • Támogató, barátságos légkör

AMIT SZERETNÉNK:

  • Autószerelő végzettség
  • Alap autóvillamossági ismeretek
  • Felhasználói szintű számítás-technikai ismeretek
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó problémafelismerő és – megoldó képesség
  • Felelősségteljes, önálló és ügyfélbarát hozzáállás

ELŐNY:

  • 2-5 éves diagnosztikai területen szerzett tapasztalat – de szakirányú végzettségű pályakezdő kollégáknak is várjuk a jelentkezését
  • Idegen nyelv társalgási szintű ismerete, mert rengeteg információ nem érhető el magyarul.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest XI.,

MUNKAKEZDÉS: Azonnali

JELENTKEZÉS: Amennyiben a fenti leírás rád illik, már csak annyi a dolgod, hogy elküldöd magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzodat és nettó bérigényedet az office@car-go.hu e-mail címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12443286-2-42
Connect with us