AUTÓSZERELŐ / AUTÓVILLAMOSSÁGI MŰSZERÉSZ

Márka független autójavító műhely megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A jelentkezés feltételei

Szakirányú végzettség
Precíz munkavégzés, kreativitás, elkötelezettség, hajlam a fejlődésre
B kategóriás jogosítvány
Számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Szakmai tapasztalat, önálló munkavégzés

Főbb feladatok, munkák

Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése
Autószerelő és autóelektronikai munkák elvégzése
Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépkocsi átadása
A munkabiztonsági követelmények betartása
A munkaterületen a rend és a tisztaság fenntartása

Megbízóról

Márka független autójavító műhely 30 éves múltra tekint vissza.
Az általános autószerelő és autóvillamossági javítások mellett különleges hibák felderítésére és javítására kapnak megbízásokat más szervizektől is.
Lépést tartanak a technika fejlődésével.
A szakmai felkészültség és az állandón frissülő műszerpark biztosítja a precíz munkavégzést.
Családi hangulatban, egymást segítve és kiegészítve folyik a munka.

Amit kínálunk

Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Biztos munkahely
Tanulási lehetőség, képzések
Családi környezet

Munkavégzés helye

Dorog

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!