Autóalkatrész értékesítő

Mazda – Kia – Hyundai – Toyota személy és kisteherautó bontó ,
Alkatrész Értékesítő
munkatársat keres

Feladatok:
Ügyfelek kiszolgálása
A munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
Vevőszolgálati és kommunikációs folyamatok biztosítása
Az autóalkatrész értékesítési folyamatok szakszerű működtetése
Raktárkészlet kezelés , raktározás

Elvárások:
Minimum középfokú műszaki végzettség
Alkatrész ismeret
B kategóriás jogosítvány és vezetői gyakorlat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Önállóság , kiemelkedő problémamegoldó és jó kommunikációs készség
Precíz , pontos , önálló és felelősségteljes munkavégzés
Terhelhetőség
Ügyfélközpontú szemlélet , csapatszellem , módszeres , nyugodt személyiség
Alkatrész értékesítő munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat

Előny:
Angol vagy német nyelvtudás
Autószerelői és karosszéria lakatos végzettség

Amit kínálunk:
Fiatalos csapat , barátságos munkakörnyezet
Több éves múlttal rendelkező cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
Szakmai elismertség és hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest , XVIII. kerület

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13854524-2-13