Ausztriai, svájci vendéglátós hotelmunkák!

  • Szezonális vagy éves állások!
  • Folyamatosan szűrt és minősített munkahelyek!
  • Kényelmesen az otthonodból megtalálhatod álmaid állását!
  • Ingyenes szállás+étkezés!
  • Kedvezményes szabadidős lehetőségek!
  • Egyedül, párban, akár házi kedvenceddel!
  • 18-66 éves korig!
  • Semmit nem vonunk le a fizetésedből!
  • Rövid időn belüli munkakezdés!

Munkakörök:

  • Szakács
  • Felszolgáló
  • Konyhai-kisegítő
  • Mosogató
  • Szobalány/Fiú
  • Masszőr
  • Pultos

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, úgy jelentkezz bátran!

06-30/682-7079,  Hétfőtől-Csütörtökig: 9-15 óra között, Pénteken: 9-12 óra között! E-mail: jelentkezesaustria@gmail.com.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást