Ausztriai, Svájci, Németországi munkalehetőségek! 1 jelentekezés

Ausztriai, Svájci, Németországi munkalehetőségek!

Amennyiben külföldön szeretnél dolgozni, és komolyak a szándékaid,

úgy a legjobb helyen jársz! Folyamatosan betölthető pozíciók várják a jelentkezőket, a mi általunk kínált munkavégzési tevékenységekre!

Munkakörök: szakács, felszolgáló, konyhai kisegítő, mosogató, szobalány/fiú, házmester, masszőr, pultos/segéd!

Valamint gyári munkafolyamatok: csomagoló, szortírozó, raktári munkafolyamatok, termelési segédmunkatárs, stb……

Szállás + Étkezés: a munkáltató által ingyenesen biztosítva!

Jó kereseti lehetőségek!

Párok jelentkezését is várjuk!

Érdeklődni a megadott elérhetőségeinken keresztül!

*Figyelem! Svájcban, jelenleg csak a vendéglátós munkafolyamatok elérhetőek rendszerünkben!!

Munkatársaink várják hívásodat! Munkanapokon: 9-16 óráig!!

06-30/746-4172,  06-30/890-4189, E-mail: jelentkezesaustria@gmail.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást