Ausztriába és Németországba keresünk villanyszerelőket

Kezdés: 2019. január 14.

Akiket keresünk:
– villanyszerelők és ipari villanyszerelők

Feladatok:

– kábelezés
– kapcsolószekrények bekötése
– rajz alapján kell dolgozni

Elvárások:
– több éves szakmai tapasztalat
– megbízhatóság
– erős alap német nyelvtudás

Nyelvtudás:
– A2-B1-es német nyelvtudás (önállóan kell dolgozni)

Előnyt jelent:
– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
– B kategóriás jogosítvány
– saját gépjármű

Bérezés:
– havi nettó bér (napi 8 órás munkavégzésnél): 1680-2352€ + szállás
– lépcsős bérrendszer
– ingyenes szállás, apartmanokban

A munkavégzés helye:
Ausztria és Németország egész területén (rengeteg felkérésünk van)

Amit biztosítunk:
– határozatlan idejű német munkaszerződés
– szakmai fejlődési és átvételi lehetőség
– munkaruházat
– teljes munkaidős, német bejelentés
– német egészség és nyugdíjbiztosítás
– a szállások jó minőségű, teljesen felszerelt apartmanok
– túlórázni lehet
– ingyenes, magyar nyelvű személyes tanácsadás
– segítség az adókategória váltáshoz, német családi pótlék és egyéb hivatalos
német ügyek intézéséhez

Regisztráljon honlapunkon
(www.nemetszakmunkak.hu) vagy várjuk telefonszámmal ellátott önéletrajzát az
toborzas@nemetszakmunkak.hu e-mail címre, hogy a pontos részletekről
tájékoztathassuk.

Tevékenységi engedélyszám: KEM/01/001862-2/2015

Kérjük a levél tárgyába írja bele: “villanyszerelő”

Mobil elérhetőségeink:
+36/70 949 9336
+36/70 602 9333

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us