Asztalos karbantartó kollégát keresünk Budapesten! 5 jelentekezés

Asztalos karbantartó kollégát keresünk Budapesten!

Feladatok:

  • Asztalos szakipari munkák elvégzése
  • Irodaépületek helyiségeiben jelentkező asztalos javítási és karbantartási munkák elvégzése
  • Az épületben lévő bútorok (székek, asztalok, szekrények, nyílászárók stb.) egyéb berendezési és felszerelési tárgyak javítása
  • A munkaterületen észlelt hibák, szakmájának megfelelő önálló javítása
  • A hibaelhárítási, karbantartási munkák során felhasznált anyagokkal, eszközökkel történő naprakész elszámolás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Precizitás, pontos munkavégzés
  • Munkatapasztalat, megbízhatóság, önállóság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • Tapasztalat irodaházak, létesítményhálózatok üzemeltetési területén

Helyszín: Budapest

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást