asztalos

Kérjük mutasd be a pozíciót néhány mondatban!

Főbb feladatok, munkák

  • lapszabászatban felmerülő asztalos munkálatok elvégzése
  • lapszabászat, élzárás feladatok elvégzése
  • számítógéppel vezérelt gépek kezelése
  • anyagkiadási feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások

  • nem szükséges tapasztalt asztalosi ismeret, elegendő az érdeklődés, affinitás ez irányba
  • precíz munkavégzés, határidős feladatok bevállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • asztalosi végzettség
  • jártasság  lapszabászattal foglalkozó munkaterületről
  • jó műszaki érzék

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő, egy műszakban
  • egy jól felszerelt gyártási részleg
  • megegyezés szerinti bérezés
  • csapatmunka
  • bejárási támogatás, vidékről ingázó kollégák esetében

Munkavégzés helye

  • Debrecen, Hegedű utca 2- a Nyugati Ipari Park területén

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk, lehetőleg fényképes önéletrajz formájában:

office@regispan.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 23536377-2-09
Connect with us