Asszisztens 3 jelentekezés

Szeretnél szakmai tapasztalatot szerezni HR/Munkaügy területén ?

Szeretnél irodai munkát végezni, szeretsz emberekkel beszélgetni ? Akkor Téged keresünk!

Ha van érzéked a Word szerkesztéshez.

Tudsz levelet fogalmazni.

Szeretsz beszélni.

Érdekel a munkaügy és HR, itt rengeteget tudsz tanulni.

Szoftverünk a HR adminisztráció, munkaidő, távollét, dokumentumok, munkaügyi folyamtok kezelése területén a legprofesszionálisabb eszköz Magyarországon, melyet a nemzetközi piacon is kínálunk.

Cégünk bővülésének támogatása érdekében saját csapatunkba keressük új kollégánkat a budapesti irodánkba.

Asszisztens pozícióba

Feladatok:

  • Ügyfelekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása (ajánlatok felkövetése, figyelemmel kísérése, levelezés, árajánlatok, szerződések összeállítása mintadokumentumok alapján)
  • Ügyfelekkel történő egyeztetések előkészítése és koordinálása (e-mail, telefon, online csatornák Teams/Zoom/Skype használata)
  • Adminisztratív feladatok ellátása (meghívók kiküldése, CRM rendszer kezelése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tapasztalat HR vagy munkaügyi adminisztráció szakterületen
  • Office programok felhasználói szintű ismerete (elsősorban Word, Excel, Outlook)
  • önálló munkavégzési képesség
  • proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • HR koordinátor/HR asszisztens/HR generalista/Munkaügyi ügyintéző/Bérszámfejtő munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Gyors előrelépés
  • HR/Munkaügy területén szakmai fejlődés lehetősége
  • Sok céges egyeztetéssel sok tapasztalat szerzése rövid időn belül
  • Versenyképes munkabér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Bp. XIII. kerület belső része (Visegrádi utca 3.)

Munkaidő: napi 8 óra – Hétfőtől péntekig 8:00-16:30 között

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a vass.henriett@olm.hu e-mail címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 24065287-2-13
Connect with us